Tapatalk

Popüler Forum Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Tapatalk Inc.
Genellikle teknolojik sorunlarımızı çözmek veya faydalı bilgiler öğrenmek için sıklıkla ziyaret ettiğimiz forumlarda mobil cihazlarımız üzerinden daha rahat gezinmenize olanak sağlayan kullanışlı bir forum gezinti uygulamasıdır.

Genellikle teknolojik sorunlarımızı çözmek veya faydalı bilgiler öğrenmek için sıklıkla ziyaret ettiğimiz forumlarda mobil cihazlarımız üzerinden daha rahat gezinmenize olanak sağlayan kullanışlı bir forum gezinti uygulamasıdır.

Son yıllarda sosyal ağların bu denli gelişmesi ile popülaritesini kaybetmiş olan forumlar başımız sıkıştığında bilgi almak için başvurduğumuz güvenli kaynaklardır. Ancak mobil cihaz üzerinden forumlarda gezinmek hiç de kolay olmuyor.

Tapatalk bu problemi tamamen ortadan kaldırıyor ve kullanıcılarına eşsiz bir forum deneyimi sunuyor. Uygulamayı Windows 8 cihazlarınıza yükleyerek her an her yerde forum sayfalarını ziyaret edebilir ve sorunsuzca deneyimleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen Tapatalk forumlarda genel olarak herhangi bir konuda atılan mesajları görebilir, katkıda bulunduğunuz konu başlıklarını ayrı olarak takip edebilirsiniz. İlginizi çeken konuları yıldız ile işaretleyerek takibe alabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların konularını takip edebildiğiniz gibi dilerseniz siz de konu açabilir ve bu konu için açıklamalar, resimler ekleyebilirsiniz. Hemen hemen tüm forumlar ile uyumlu çalışabilen Tapatalk uygulaması ile forumları mobil cihazlarınızdan takip edin.

Daha Fazla Göster
Tapatalk indir